Satılık - Daire 87 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41371 photo 1
Property 41371 photo 2
Property 41371 photo 3
  • Nesne kodu 41371
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 87 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Açıklama

satılık 87 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
760 000 € 6178 €/m²
  • Nesne kodu 39938
  • Metrekare 123 m²
  • Rooms 3
Satılık
2 785 000 € 10711 €/m²
  • Nesne kodu 40392
  • Metrekare 260 m²
  • Rooms 4
Satılık
725 000 € 3571 €/m²
  • Nesne kodu 40393
  • Metrekare 203 m²
  • Rooms 4
Satılık
770 000 € 3793 €/m²
  • Nesne kodu 40396
  • Metrekare 203 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 7333 €/m²
  • Nesne kodu 40856
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 700 000 € 11409 €/m²
  • Nesne kodu 40918
  • Metrekare 149 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 390 000 € 6150 €/m²
  • Nesne kodu 41253
  • Metrekare 226 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
840 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 41254
  • Metrekare 168 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
1 000 000 € 3816 €/m²
  • Nesne kodu 41255
  • Metrekare 262 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
1 200 000 € 4316 €/m²
  • Nesne kodu 41264
  • Metrekare 278 m²
  • Denize uzaklık 150 m

Bülten aboneliği