Satılık - Daire 81 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 41370 photo 1
Property 41370 photo 2
Property 41370 photo 3
  • Nesne kodu 41370
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 81 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2019
  • Denize mesafe: 100 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Açıklama

satılık 81 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
501 228 € 3740 €/m²
  • Nesne kodu 52440
  • Metrekare 134 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 500 000 € 3900 €/m²
  • Nesne kodu 52451
  • Metrekare 641 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
350 000 € 3500 €/m²
  • Nesne kodu 52543
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 3
Satılık
385 000 € 2730 €/m²
  • Nesne kodu 52956
  • Metrekare 141 m²
  • Rooms 3
Satılık
600 000 € 3750 €/m²
  • Nesne kodu 54440
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5
Satılık
815 000 € 6791 €/m²
  • Nesne kodu 54578
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 3
Satılık
1 200 000 € 6857 €/m²
  • Nesne kodu 54581
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 4
Satılık
1 740 000 € 11677 €/m²
  • Nesne kodu 54598
  • Metrekare 149 m²
  • Rooms 3
Satılık
440 000 € 6875 €/m²
  • Nesne kodu 55941
  • Metrekare 64 m²
  • Rooms 2
Satılık
670 000 € 6203 €/m²
  • Nesne kodu 55944
  • Metrekare 108 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği