Satılık - Dubleks 205 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
820 000 €
4000 €/m²
Property 40287 photo 1
Property 40287 photo 2
Property 40287 photo 3
Property 40287 photo 4
Property 40287 photo 5
Property 40287 photo 6
Property 40287 photo 7
  • Nesne kodu 40287
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Dubleks
  • Metrekare 205 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat: 2. kat
  • Oda sayısı: 4
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 200 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör
  • Depo

Açıklama

satılık 205 metrekare duplex. Duplex 2 oluşmaktadır, 4. kat salon, bir mutfak, bir tuvalet, bir kiler mevcuttur. 5. kat 3 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Dubleks ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, ortak havuz, güneş enerjisi, klima, otopark, bahçe, barbekü, asansör, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
820 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 40287
  • Metrekare 205 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği