Satılık - Villa 127 m²

Yunanistan Kıbrıs Larnaka
595 000 €
4685 €/m²
Property 31812 photo 1
Property 31812 photo 2
Property 31812 photo 3
  • Nesne kodu 31812
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 127 m²
  • Arazi büyüklüğü 400 m²
  • Bölge
  • Location Larnaka (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 4
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 50 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz

Açıklama

satılık 127 metrekare 2-katlı villa. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir mutfak, bir banyo mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir banyo mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, tente, yüzme havuzu, otopark, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
595 000 € 4685 €/m²
  • Nesne kodu 31812
  • Metrekare 127 m²
  • Rooms 4
Satılık
750 000 € 2678 €/m²
  • Nesne kodu 34149
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
580 000 € 2843 €/m²
  • Nesne kodu 43354
  • Metrekare 204 m²
  • Rooms 4
Satılık
772 500 € 7287 €/m²
  • Nesne kodu 44323
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 2314 €/m²
  • Nesne kodu 45396
  • Metrekare 216 m²
  • Rooms 5
Satılık
480 000 € 2637 €/m²
  • Nesne kodu 45398
  • Metrekare 182 m²
  • Rooms 4
Satılık
540 000 € 2488 €/m²
  • Nesne kodu 45435
  • Metrekare 217 m²
  • Rooms 4
Satılık
850 000 € 3777 €/m²
  • Nesne kodu 49205
  • Metrekare 225 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği