Satılık - Müstakil ev 240 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
450 000 €
1875 €/m²
Property 31361 photo 1
Property 31361 photo 2
Property 31361 photo 3
Property 31361 photo 4
  • Nesne kodu 31361
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Müstakil ev
  • Metrekare 240 m²
  • Arazi büyüklüğü 780 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 7

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Oda sayısı: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 8000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 20 km
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo

Açıklama

satılık 240 metrekare 3 katlı müstakil ev. Yarı bodrum katı 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. zemin kat amerikan mutfak, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, 2 banyo mevcuttur. Müstakil ev ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, klima, otopark, barbekü, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
590 000 € 4720 €/m²
  • Nesne kodu 18655
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
450 000 € 1875 €/m²
  • Nesne kodu 31361
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 7
Satılık
400 000 € 1739 €/m²
  • Nesne kodu 32771
  • Metrekare 230 m²
  • Rooms 6
Satılık
390 000 € 2708 €/m²
  • Nesne kodu 39879
  • Metrekare 144 m²
  • Rooms 4
Satılık
399 000 € 2809 €/m²
  • Nesne kodu 43595
  • Metrekare 142 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
380 000 € 2289 €/m²
  • Nesne kodu 50947
  • Metrekare 166 m²
  • Rooms 4
Satılık
450 000 € 1451 €/m²
  • Nesne kodu 51573
  • Metrekare 310 m²
  • Rooms 6
Satılık
475 000 € 3275 €/m²
  • Nesne kodu 51932
  • Metrekare 145 m²
  • Rooms 4
Satılık
428 000 € 3014 €/m²
  • Nesne kodu 52423
  • Metrekare 142 m²
  • Rooms 3
Satılık
492 200 € 2983 €/m²
  • Nesne kodu 52453
  • Metrekare 165 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği