Satılık - Villa 132 m²

Yunanistan Kıbrıs Famagusta
490 000 € 430 000 €
3258 €/m²
Property 26371 photo 1
Property 26371 photo 2
Property 26371 photo 3
Property 26371 photo 4
Property 26371 photo 5
Property 26371 photo 6
Property 26371 photo 7
Property 26371 photo 8
  • Nesne kodu 26371
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 132 m²
  • Arazi büyüklüğü 336 m²
  • Bölge
  • Location Famagusta (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 5

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2009
  • Oda sayısı: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 70 m
  • Havaalanına uzaklık: 31 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

satılık 132 metrekare 2-katlı villa. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, 2 banyo mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, şömine, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
540 000 € 4060 €/m²
  • Nesne kodu 27179
  • Metrekare 133 m²
  • Rooms 4
Satılık
600 000 € 3448 €/m²
  • Nesne kodu 33764
  • Metrekare 174 m²
  • Rooms 4
Satılık
493 500 € 3655 €/m²
  • Nesne kodu 35672
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
577 500 € 3609 €/m²
  • Nesne kodu 35682
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5
Satılık
520 000 € 3333 €/m²
  • Nesne kodu 39242
  • Metrekare 156 m²
  • Rooms 4
Satılık
650 000 € 3714 €/m²
  • Nesne kodu 40270
  • Metrekare 175 m²
  • Rooms 4
Satılık
410 000 € 2546 €/m²
  • Nesne kodu 44120
  • Metrekare 161 m²
  • Rooms 4
Satılık
477 000 € 2981 €/m²
  • Nesne kodu 44300
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
625 000 € 3720 €/m²
  • Nesne kodu 45313
  • Metrekare 168 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 2879 €/m²
  • Nesne kodu 49202
  • Metrekare 191 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği