Satılık - Mezonet 120 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
350 000 €
2917 €/m²
Property 23784 photo 1
Property 23784 photo 2
Property 23784 photo 3
Property 23784 photo 4
Property 23784 photo 5
Property 23784 photo 6
Property 23784 photo 7
Property 23784 photo 8
Property 23784 photo 9
Property 23784 photo 10
Property 23784 photo 11
Property 23784 photo 12
  • Nesne kodu 23784
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Mezonet
  • Metrekare 120 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 4

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Oda sayısı: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 250 m
  • Havaalanına uzaklık: 42 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz

Açıklama

satılık 120 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, zemin kat amerikan mutfak mevcuttur. 1. kat 3 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, yüzme havuzu, otopark, bahçe, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
363 000 € 3742 €/m²
  • Nesne kodu 9288
  • Metrekare 97 m²
  • Rooms 3
Satılık
350 000 € 2916 €/m²
  • Nesne kodu 23784
  • Metrekare 120 m²
  • Rooms 4
Satılık
330 000 € 3367 €/m²
  • Nesne kodu 33535
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3
Satılık
330 000 € 3437 €/m²
  • Nesne kodu 34238
  • Metrekare 96 m²
  • Rooms 3
Satılık
300 000 € 255 000 € 3400 €/m²
  • Nesne kodu 36668
  • Metrekare 75 m²
  • Rooms 3
Satılık
350 000 € 5223 €/m²
  • Nesne kodu 41778
  • Metrekare 67 m²
  • Rooms 3
Satılık
350 000 € 3301 €/m²
  • Nesne kodu 41867
  • Metrekare 106 m²
  • Rooms 3
Satılık
500 000 € 3125 €/m²
  • Nesne kodu 50543
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 5
Satılık
350 000 € 3571 €/m²
  • Nesne kodu 50595
  • Metrekare 98 m²
  • Rooms 3
Satılık
430 000 € 3440 €/m²
  • Nesne kodu 54751
  • Metrekare 125 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği