Satılık - Villa 368 m²

Yunanistan Kıbrıs Lefkoşa
İstek üzeri
Property 23219 photo 1
Property 23219 photo 2
  • Nesne kodu 23219
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 368 m²
  • Arazi büyüklüğü 772 m²
  • Bölge
  • Location Lefkoşa (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Açıklama

satılık 368 metrekare villa. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 23122
  • Metrekare 228 m²
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 23219
  • Metrekare 368 m²
Önerilen Satılık
4 550 000 € 5055 €/m²
  • Nesne kodu 36883
  • Metrekare 900 m²
  • Rooms 10
Satılık
2 300 000 € 3285 €/m²
  • Nesne kodu 44452
  • Metrekare 700 m²
  • Rooms 7
Satılık
415 000 € 2075 €/m²
  • Nesne kodu 49184
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 5
Satılık
600 000 € 2575 €/m²
  • Nesne kodu 49185
  • Metrekare 233 m²
  • Rooms 6
Satılık
370 000 € 2078 €/m²
  • Nesne kodu 49188
  • Metrekare 178 m²
  • Rooms 6
Satılık
530 000 € 2366 €/m²
  • Nesne kodu 49189
  • Metrekare 224 m²
  • Rooms 6
Satılık
340 000 € 2023 €/m²
  • Nesne kodu 49191
  • Metrekare 168 m²
  • Rooms 6
Satılık
360 000 € 2142 €/m²
  • Nesne kodu 49192
  • Metrekare 168 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği