Satılık - Daire 131 m²

Yunanistan Kıbrıs Limasol
İstek üzeri
Property 23042 photo 1
Property 23042 photo 2
Property 23042 photo 3
Property 23042 photo 4
Property 23042 photo 5
Property 23042 photo 6
Property 23042 photo 7
Property 23042 photo 8
  • Nesne kodu 23042
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Daire
  • Metrekare 131 m²
  • Bölge
  • Location Limasol (Kıbrıs)

Ayrıntılar

  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Denize mesafe: 50 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Açıklama

satılık 131 metrekare daire. Daire bulunur, Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz manzarasına sahiptir..

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 010 000 € 16750 €/m²
  • Nesne kodu 41342
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 760 000 € 15862 €/m²
  • Nesne kodu 41343
  • Metrekare 174 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 690 000 € 16107 €/m²
  • Nesne kodu 41344
  • Metrekare 167 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 270 000 € 16449 €/m²
  • Nesne kodu 41345
  • Metrekare 138 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 040 000 € 17000 €/m²
  • Nesne kodu 41346
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 800 000 € 16091 €/m²
  • Nesne kodu 41347
  • Metrekare 174 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 260 000 € 14482 €/m²
  • Nesne kodu 41348
  • Metrekare 87 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 730 000 € 16347 €/m²
  • Nesne kodu 41349
  • Metrekare 167 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 300 000 € 16666 €/m²
  • Nesne kodu 41350
  • Metrekare 138 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
2 060 000 € 17166 €/m²
  • Nesne kodu 41351
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği