Satılık - Villa 129 m²

Yunanistan Kıbrıs Baf
İstek üzeri
Property 16275 photo 1
Property 16275 photo 2
Property 16275 photo 3
Property 16275 photo 4
Property 16275 photo 5
  • Nesne kodu 16275
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Villa
  • Metrekare 129 m²
  • Bölge
  • Location Baf (Kıbrıs)
  • Oda sayısı 3

Ayrıntılar

  • Oda sayısı: 3
  • Denize mesafe: 5700 m
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Açıklama

satılık 129 metrekare villa. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 500 000 € 5555 €/m²
  • Nesne kodu 29147
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
3 600 000 € 3 000 000 € 10000 €/m²
  • Nesne kodu 29336
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
2 000 000 € 4237 €/m²
  • Nesne kodu 30357
  • Metrekare 472 m²
  • Rooms 5
Önerilen Satılık
550 000 € 3416 €/m²
  • Nesne kodu 30361
  • Metrekare 161 m²
  • Rooms 5
Satılık
2 000 000 € 1 600 000 € 3911 €/m²
  • Nesne kodu 30390
  • Metrekare 409 m²
  • Rooms 7
Satılık
330 000 € 2444 €/m²
  • Nesne kodu 32373
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 4
Satılık
975 000 € 659 000 € 4018 €/m²
  • Nesne kodu 32453
  • Metrekare 164 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 995 000 € 6313 €/m²
  • Nesne kodu 33352
  • Metrekare 316 m²
  • Denize uzaklık 16 m
Satılık
585 000 € 2489 €/m²
  • Nesne kodu 35677
  • Metrekare 235 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 000 000 € 4545 €/m²
  • Nesne kodu 35703
  • Metrekare 440 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği