Satılık - Ticari mülk 37 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Kalithea Belediyesi
60 000 €
1622 €/m²
Property 9320 photo 1
Property 9320 photo 2
Property 9320 photo 3
Property 9320 photo 4
Property 9320 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2005
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 37 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
55 000 € 45 000 € 625 €/m²
  • Nesne kodu 10282
  • Metrekare 72 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
70 000 € 429 €/m²
  • Nesne kodu 30126
  • Metrekare 163 m²
  • Denize uzaklık 4300 m
Satılık
65 000 € 528 €/m²
  • Nesne kodu 21626
  • Metrekare 123 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
55 000 € 1527 €/m²
  • Nesne kodu 8159
  • Metrekare 36 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
55 000 € 35 000 € 875 €/m²
  • Nesne kodu 34861
  • Metrekare 40 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
50 000 € 454 €/m²
  • Nesne kodu 9212
  • Metrekare 110 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
60 000 € 645 €/m²
  • Nesne kodu 22720
  • Metrekare 93 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
75 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 25235
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
60 000 € 833 €/m²
  • Nesne kodu 35059
  • Metrekare 72 m²
  • Denize uzaklık 3500 m

Bülten aboneliği