Satılık - Ticari mülk 110 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Kalithea Belediyesi
50 000 €
455 €/m²
Property 9212 photo 1
Property 9212 photo 2
Property 9212 photo 3
Property 9212 photo 4
Property 9212 photo 5
Property 9212 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 21 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 110 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
60 000 € 600 €/m²
  • Nesne kodu 9314
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
60 000 € 645 €/m²
  • Nesne kodu 22720
  • Metrekare 93 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
60 000 € 833 €/m²
  • Nesne kodu 35059
  • Metrekare 72 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
45 000 € 1125 €/m²
  • Nesne kodu 36691
  • Metrekare 40 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
55 000 € 45 000 € 625 €/m²
  • Nesne kodu 10282
  • Metrekare 72 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
69 000 € 862 €/m²
  • Nesne kodu 10584
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
65 000 € 528 €/m²
  • Nesne kodu 21626
  • Metrekare 123 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
60 000 € 1578 €/m²
  • Nesne kodu 50200
  • Metrekare 38 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
55 000 € 1527 €/m²
  • Nesne kodu 8159
  • Metrekare 36 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği