Satılık - Arsa 3500 m² Selanik’te

Yunanistan Selanik Selanik - Belediye Ano Poli
5 900 000 €
1685 €/m²
Property 8350 photo 1
Property 8350 photo 2

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный
  • Yapı izni oranı: 2,4
  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Satılık Arsa 3500 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 8400 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
5 000 000 € 720 €/m²
  • Nesne kodu 21029
  • Metrekare 6938 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
7 500 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 12244
  • Metrekare 37500 m²
  • Denize uzaklık 7600 m
Satılık
5 900 000 € 1685 €/m²
  • Nesne kodu 8350
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
5 000 000 € 2999 €/m²
  • Nesne kodu 52394
  • Metrekare 1667 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği