220 000 €
550 €/m²
Property 8212 photo 1
Property 8212 photo 2
Property 8212 photo 3
Property 8212 photo 4
Property 8212 photo 5
Property 8212 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 11000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 8 km

Açıklama

Satılık Arsa 400 metrekare Selanik’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 240 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 235 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 20891
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
180 000 € 150 000 € 1048 €/m²
  • Nesne kodu 7847
  • Metrekare 143 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
270 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 37026
  • Metrekare 7720 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
250 000 € 773 €/m²
  • Nesne kodu 22247
  • Metrekare 323 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Önerilen Satılık
250 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 65670
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
200 000 € 285 €/m²
  • Nesne kodu 52937
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 42892
  • Metrekare 310 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 32476
  • Metrekare 17200 m²
  • Denize uzaklık 16500 m
Satılık
220 000 € 823 €/m²
  • Nesne kodu 44181
  • Metrekare 267 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
200 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 20433
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 18000 m

Bülten aboneliği