Satılık - Villa 250 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
750 000 €
3000 €/m²
Property 7935 photo 1
Property 7935 photo 2
Property 7935 photo 3
Property 7935 photo 4
Property 7935 photo 5
Property 7935 photo 6
Property 7935 photo 7
Property 7935 photo 8
Property 7935 photo 9
Property 7935 photo 10
Property 7935 photo 11
Property 7935 photo 12
Property 7935 photo 13
Property 7935 photo 14
Property 7935 photo 15
Property 7935 photo 16
Property 7935 photo 17
Property 7935 photo 18
Property 7935 photo 19
Property 7935 photo 20
Property 7935 photo 21
Property 7935 photo 22

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 2000
  • Oda sayısı: 6
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Korfu’da satılık 250 metrekare 2-katlı villa. zemin kat 3 amerikan mutfak, 3 duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 3200 €/m²
  • Nesne kodu 3546
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
950 000 € 3518 €/m²
  • Nesne kodu 21757
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 7
Satılık
990 000 € 3300 €/m²
  • Nesne kodu 19880
  • Metrekare 300 m²
  • Rooms 5
Satılık
980 000 € 3843 €/m²
  • Nesne kodu 3641
  • Metrekare 255 m²
  • Rooms 7
Satılık
800 000 € 6349 €/m²
  • Nesne kodu 5766
  • Metrekare 126 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
950 000 € 3958 €/m²
  • Nesne kodu 34371
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 5
Satılık
695 000 € 9652 €/m²
  • Nesne kodu 59047
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 1
Satılık
850 000 € 2478 €/m²
  • Nesne kodu 32886
  • Metrekare 343 m²
  • Rooms 8

Bülten aboneliği