120 000 €
740 €/m²
Property 7857 photo 1
Property 7857 photo 2

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный
  • Yapı izni oranı: 1,8
  • Denize mesafe: 4500 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 162 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 292 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 35683
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 22000 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 49616
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
150 000 € 495 €/m²
  • Nesne kodu 59354
  • Metrekare 303 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
120 000 € 600 €/m²
  • Nesne kodu 61517
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
128 000 € 120 000 € 857 €/m²
  • Nesne kodu 56853
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
160 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 49478
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
110 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 31769
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
160 000 € 579 €/m²
  • Nesne kodu 53066
  • Metrekare 276 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
160 000 € 268 €/m²
  • Nesne kodu 23750
  • Metrekare 596 m²
  • Denize uzaklık 9800 m
Satılık
150 000 € 681 €/m²
  • Nesne kodu 49885
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 3500 m

Bülten aboneliği