180 000 € 150 000 €
1048 €/m²
Property 7847 photo 1
Property 7847 photo 2

Ayrıntılar

  • Plaj: песчаный
  • Yapı izni oranı: 1,8
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Satılık Arsa 143 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 257 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
165 000 € 733 €/m²
  • Nesne kodu 41568
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Önerilen Satılık
250 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 65670
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
200 000 € 285 €/m²
  • Nesne kodu 52937
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 52249
  • Metrekare 5856 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 42892
  • Metrekare 310 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
160 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 49478
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
205 000 € 836 €/m²
  • Nesne kodu 10549
  • Metrekare 245 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
160 000 € 579 €/m²
  • Nesne kodu 53066
  • Metrekare 276 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
160 000 € 268 €/m²
  • Nesne kodu 23750
  • Metrekare 596 m²
  • Denize uzaklık 9800 m
Satılık
220 000 € 823 €/m²
  • Nesne kodu 44181
  • Metrekare 267 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği