60 000 €
156 €/m²
Property 7784 photo 1

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık Arsa 0 metrekare Attiki’de.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
54 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 13634
  • Metrekare 1500 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
60 000 € 119 €/m²
  • Nesne kodu 42880
  • Metrekare 502 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
65 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 56666
  • Metrekare 582 m²
  • Denize uzaklık 870 m
Satılık
60 000 € 108 €/m²
  • Nesne kodu 32860
  • Metrekare 552 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
60 000 €
  • Nesne kodu 7784
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
80 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 5900
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
69 000 € 64 €/m²
  • Nesne kodu 50978
  • Metrekare 1075 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
56 000 € 207 €/m²
  • Nesne kodu 13481
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
65 000 € 65 €/m²
  • Nesne kodu 35877
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
60 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 32568
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği