60 000 €
196 €/m²
Property 7742 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 1,2
  • Denize mesafe: 13000 m
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Açıklama

Satılık Arsa 305 metrekare Attiki’de. Daire ruhsatlı 366 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
60 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 32568
  • Metrekare 2300 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
65 000 € 111 €/m²
  • Nesne kodu 56666
  • Metrekare 582 m²
  • Denize uzaklık 870 m
Satılık
75 000 € 326 €/m²
  • Nesne kodu 7741
  • Metrekare 230 m²
  • Denize uzaklık 260 m
Satılık
56 000 € 207 €/m²
  • Nesne kodu 13481
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
60 000 €
  • Nesne kodu 7784
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
80 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 5900
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
75 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 13787
  • Metrekare 1243 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
85 000 € 340 €/m²
  • Nesne kodu 23645
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 2
Satılık
56 000 € 58 €/m²
  • Nesne kodu 13562
  • Metrekare 950 m²
  • Rooms 5
Satılık
87 000 € 328 €/m²
  • Nesne kodu 6096
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği