60 000 €
845 €/m²
Property 65811 photo 1
Property 65811 photo 2
Property 65811 photo 3
Property 65811 photo 4
Property 65811 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1975
  • Isıtma: elektrikli
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 71 metrekare. Ticari alan 1 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..

Konum

Benzer öğeler

Satılık
69 000 € 862 €/m²
  • Nesne kodu 10584
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
65 000 € 970 €/m²
  • Nesne kodu 46270
  • Metrekare 67 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
55 000 € 45 000 € 625 €/m²
  • Nesne kodu 10282
  • Metrekare 72 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
60 000 € 645 €/m²
  • Nesne kodu 22720
  • Metrekare 93 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
75 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 25235
  • Metrekare 60 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
60 000 € 600 €/m²
  • Nesne kodu 9314
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
65 000 € 528 €/m²
  • Nesne kodu 21626
  • Metrekare 123 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
60 000 € 1621 €/m²
  • Nesne kodu 9320
  • Metrekare 37 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği