250 000 €
59 €/m²
Property 65670 photo 1
Property 65670 photo 2
Property 65670 photo 3
Property 65670 photo 4
Property 65670 photo 5
Property 65670 photo 6
Property 65670 photo 7
Property 65670 photo 8
Property 65670 photo 9
Property 65670 photo 10

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4500 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Satılık Arsa 4200 metrekare Selanik’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 32476
  • Metrekare 17200 m²
  • Denize uzaklık 16500 m
Satılık
300 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 31676
  • Metrekare 2750 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
365 000 € 486 €/m²
  • Nesne kodu 52514
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
320 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 64636
  • Metrekare 10312 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
220 000 € 823 €/m²
  • Nesne kodu 44181
  • Metrekare 267 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
250 000 € 235 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 20891
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
270 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 16409
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
370 000 € 416 €/m²
  • Nesne kodu 58405
  • Metrekare 889 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
270 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 37026
  • Metrekare 7720 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği