320 000 €
3048 €/m²
Property 65441 photo 1
Property 65441 photo 2
Property 65441 photo 3
Property 65441 photo 4
Property 65441 photo 5
Property 65441 photo 6
Property 65441 photo 7
Property 65441 photo 8
Property 65441 photo 9
Property 65441 photo 10
Property 65441 photo 11
Property 65441 photo 12
Property 65441 photo 13
Property 65441 photo 14

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1964
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Energy Class: Enerji Kimlik Belgesi düzenleniyor
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 500 m

Hizmetler

  • Depo
  • Access

Açıklama

Kavala’da satılık 105 metrekare daire. Daire 1. katta bulunur, 1. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir banyo, bir kiler mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, güneş enerjisi, tente, ısıtma, kiler bulunmaktadır.

Kavala’nın kalbinde, şehrin en merkezi ticaret caddesi üzerinde ve Aziz Pavlos Kilisesi’nin tam karşısında yer alan, toplam 105 m² (90 m² net) alana sahip ayrıcalıklı bir daire satışa sunulmaktadır.

Daire, çift cepheli ve son derece aydınlık olup, Omonias Caddesi’ne bakan üç balkon kapısı ve Kassandrou Caddesi’ne bakan iki balkon kapısına sahiptir. Balkon genişlikleri 0,95 m ile 1,35 m arasında değişmektedir.

Daire, 2,95 m tavan yüksekliği ve sürgülü kapı ile ayrılmış gündüz ve gece alanları sayesinde mükemmel bir iç yerleşim sunmaktadır. Oldukça geniş bir salon, yemek alanlı mutfak, çamaşır makinesi bağlantısı bulunan yardımcı oda, iki konforlu yatak odası ve bir banyodan oluşmaktadır.

İç kapılar ve doğramalar doğal meşeden yapılmıştır. Mutfak, İtalyan üretimi Varenna (Poliform), gardırop doğal kiraz kaplamalı Morassutti olup, mutfak ve banyo Moda Bagno ürünleriyle donatılmıştır.

Mülk tamamen yenilenmiş olup, tüm sıhhi tesisat ve kalorifer boruları değiştirilmiştir. Dairede bireysel fuel-oil (mazot) ısıtma sistemi bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Bülten aboneliği