50 000 €
500 €/m²
Property 65258 photo 1
Property 65258 photo 2
Property 65258 photo 3
Property 65258 photo 4
Property 65258 photo 5
Property 65258 photo 6
Property 65258 photo 7
Property 65258 photo 8
Property 65258 photo 9
Property 65258 photo 10
Property 65258 photo 11

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Korfu’da satılık 100 metrekare mezonet. Mezonet 0 oluşmaktadır, Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir..

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 482 €/m²
  • Nesne kodu 64849
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
50 000 € 746 €/m²
  • Nesne kodu 46194
  • Metrekare 67 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
55 000 € 1375 €/m²
  • Nesne kodu 51485
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
65 000 € 546 €/m²
  • Nesne kodu 63956
  • Metrekare 119 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
50 000 € 625 €/m²
  • Nesne kodu 35624
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
65 000 € 464 €/m²
  • Nesne kodu 63807
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 5
Satılık
72 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 59755
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 7
Satılık
65 000 € 1226 €/m²
  • Nesne kodu 48448
  • Metrekare 53 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
45 000 € 642 €/m²
  • Nesne kodu 30771
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
50 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 65258
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği