39 000 €
591 €/m²
Property 65131 photo 1
Property 65131 photo 2
Property 65131 photo 3
Property 65131 photo 4
Property 65131 photo 5
Property 65131 photo 6
Property 65131 photo 7
Property 65131 photo 8
Property 65131 photo 9
Property 65131 photo 10
Property 65131 photo 11
Property 65131 photo 12
Property 65131 photo 13
Property 65131 photo 14
Property 65131 photo 15
Property 65131 photo 16
Property 65131 photo 17
Property 65131 photo 18
Property 65131 photo 19
Property 65131 photo 20
Property 65131 photo 21
Property 65131 photo 22

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1950
  • Oda sayısı: 3
  • Koşul: Eski inşaat
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo
  • İç merdiven
  • Tatil evi
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Korfu’da satılık 66 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, zemin kat amerikan mutfak, bir yemek odası, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca şömine, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
40 000 € 166 €/m²
  • Nesne kodu 63568
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
50 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 65258
  • Metrekare 100 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
55 000 € 1375 €/m²
  • Nesne kodu 51485
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
50 000 € 746 €/m²
  • Nesne kodu 46194
  • Metrekare 67 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
45 000 € 642 €/m²
  • Nesne kodu 30771
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
50 000 € 625 €/m²
  • Nesne kodu 35624
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
39 000 € 590 €/m²
  • Nesne kodu 65131
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği