95 000 €
1118 €/m²
Property 65074 photo 1
Property 65074 photo 2
Property 65074 photo 3
Property 65074 photo 4
Property 65074 photo 5
Property 65074 photo 6
Property 65074 photo 7
Property 65074 photo 8
Property 65074 photo 9
Property 65074 photo 10
Property 65074 photo 11
Property 65074 photo 12
Property 65074 photo 13
Property 65074 photo 14
Property 65074 photo 15
Property 65074 photo 16
Property 65074 photo 17
Property 65074 photo 18
Property 65074 photo 19
Property 65074 photo 20
Property 65074 photo 21
Property 65074 photo 22
Property 65074 photo 23
Property 65074 photo 24

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Korfu’da satılık 85 metrekare mezonet. Mezonet 0 oluşmaktadır, Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 661 €/m²
  • Nesne kodu 62426
  • Metrekare 121 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
85 000 € 1214 €/m²
  • Nesne kodu 29437
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
120 000 € 1188 €/m²
  • Nesne kodu 64964
  • Metrekare 101 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
130 000 € 928 €/m²
  • Nesne kodu 61457
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 3
Satılık
95 000 € 1117 €/m²
  • Nesne kodu 65074
  • Metrekare 85 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 47411
  • Metrekare 150 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
90 000 € 900 €/m²
  • Nesne kodu 46094
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği