29 000 €
1208 €/m²
Property 64973 photo 1
Property 64973 photo 2
Property 64973 photo 3
Property 64973 photo 4
Property 64973 photo 5
Property 64973 photo 6
Property 64973 photo 7
Property 64973 photo 8
Property 64973 photo 9
Property 64973 photo 10
Property 64973 photo 11
Property 64973 photo 12
Property 64973 photo 13
Property 64973 photo 14
Property 64973 photo 15
Property 64973 photo 16
Property 64973 photo 17

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1938
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Korfu’da satılık 24 metrekare mezonet. Mezonet 0 oluşmaktadır, Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .

Konum

Benzer öğeler

Satılık
29 000 € 1208 €/m²
  • Nesne kodu 64973
  • Metrekare 24 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
30 000 € 588 €/m²
  • Nesne kodu 57790
  • Metrekare 51 m²
  • Rooms 2
Satılık
24 000 € 800 €/m²
  • Nesne kodu 58441
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
40 000 € 166 €/m²
  • Nesne kodu 63568
  • Metrekare 240 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
39 000 € 590 €/m²
  • Nesne kodu 65131
  • Metrekare 66 m²
  • Rooms 3
Satılık
26 000 € 288 €/m²
  • Nesne kodu 50137
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 3

Bülten aboneliği