320 000 €
31 €/m²
Property 64636 photo 1
Property 64636 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Satılık Arsa 10312 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
365 000 € 486 €/m²
  • Nesne kodu 52514
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
320 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 64636
  • Metrekare 10312 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
270 000 € 225 €/m²
  • Nesne kodu 16409
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
270 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 37026
  • Metrekare 7720 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
450 000 € 239 €/m²
  • Nesne kodu 35051
  • Metrekare 1880 m²
  • Denize uzaklık 4200 m
Satılık
370 000 € 416 €/m²
  • Nesne kodu 58405
  • Metrekare 889 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
300 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 31676
  • Metrekare 2750 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
420 000 € 558 €/m²
  • Nesne kodu 65454
  • Metrekare 752 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
320 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 6620
  • Metrekare 14500 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği