650 000 €
3250 €/m²
Property 64115 photo 1
Property 64115 photo 2
Property 64115 photo 3
Property 64115 photo 4
Property 64115 photo 5
Property 64115 photo 6
Property 64115 photo 7
Property 64115 photo 8
Property 64115 photo 9
Property 64115 photo 10
Property 64115 photo 11
Property 64115 photo 12
Property 64115 photo 13
Property 64115 photo 14
Property 64115 photo 15
Property 64115 photo 16
Property 64115 photo 17
Property 64115 photo 18
Property 64115 photo 19
Property 64115 photo 20
Property 64115 photo 21
Property 64115 photo 22
Property 64115 photo 23
Property 64115 photo 24
Property 64115 photo 25
Property 64115 photo 26
Property 64115 photo 27
Property 64115 photo 28
Property 64115 photo 29
Property 64115 photo 30
Property 64115 photo 31
Property 64115 photo 32
Property 64115 photo 33
Property 64115 photo 34
Property 64115 photo 35
Property 64115 photo 36
Property 64115 photo 37
Property 64115 photo 38
Property 64115 photo 39
Property 64115 photo 40
Property 64115 photo 41
Property 64115 photo 42
Property 64115 photo 43
Property 64115 photo 44

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2026
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Denize mesafe: 3000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 14 km
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Korfu’da satılık 200 metrekare 2-katlı villa. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir tuvalet mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, barbekü, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
695 000 € 9652 €/m²
  • Nesne kodu 59047
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 1
Satılık
650 000 € 4924 €/m²
  • Nesne kodu 62336
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 4
Satılık
800 000 € 6349 €/m²
  • Nesne kodu 5766
  • Metrekare 126 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
620 000 € 2137 €/m²
  • Nesne kodu 64457
  • Metrekare 290 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
800 000 € 3200 €/m²
  • Nesne kodu 3546
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
750 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 7935
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 6
Satılık
950 000 € 3518 €/m²
  • Nesne kodu 21757
  • Metrekare 270 m²
  • Rooms 7
Satılık
540 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 62337
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 2
Satılık
950 000 € 3958 €/m²
  • Nesne kodu 34371
  • Metrekare 240 m²
  • Rooms 5

Bülten aboneliği