65 000 €
464 €/m²
Property 63807 photo 1
Property 63807 photo 2
Property 63807 photo 3
Property 63807 photo 4
Property 63807 photo 5
Property 63807 photo 6
Property 63807 photo 7
Property 63807 photo 8
Property 63807 photo 9
Property 63807 photo 10
Property 63807 photo 11
Property 63807 photo 12
Property 63807 photo 13
Property 63807 photo 14
Property 63807 photo 15
Property 63807 photo 16
Property 63807 photo 17
Property 63807 photo 18
Property 63807 photo 19
Property 63807 photo 20
Property 63807 photo 21
Property 63807 photo 22
Property 63807 photo 23
Property 63807 photo 24
Property 63807 photo 25
Property 63807 photo 26
Property 63807 photo 27
Property 63807 photo 28

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1940
  • Oda sayısı: 5
  • Koşul: Eski inşaat
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 6700 m
  • En yakın şehire uzaklık: 26 km
  • Havaalanına uzaklık: 28 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo
  • İç merdiven
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Korfu’da satılık 140 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, zemin kat salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca şömine, bahçe, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
65 000 € 546 €/m²
  • Nesne kodu 63956
  • Metrekare 119 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
80 000 € 661 €/m²
  • Nesne kodu 62426
  • Metrekare 121 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
80 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 58148
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4
Satılık
55 000 € 1375 €/m²
  • Nesne kodu 51485
  • Metrekare 40 m²
  • Rooms 2
Satılık
60 000 € 750 €/m²
  • Nesne kodu 64907
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
95 000 € 1117 €/m²
  • Nesne kodu 65074
  • Metrekare 85 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
90 000 € 900 €/m²
  • Nesne kodu 46094
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
72 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 59755
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 7
Satılık
70 000 € 482 €/m²
  • Nesne kodu 64849
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği