Property 62796 photo 1
Property 62796 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4500 m
  • Havaalanına uzaklık: 9 km

Açıklama

Satılık Arsa 5760 metrekare Selanik’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 220 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 31769
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
100 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 53281
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
67 000 € 475 €/m²
  • Nesne kodu 61046
  • Metrekare 141 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
85 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 56020
  • Metrekare 605 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
75 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 62796
  • Metrekare 5760 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
105 000 € 102 €/m²
  • Nesne kodu 58103
  • Metrekare 1024 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
80 000 € 606 €/m²
  • Nesne kodu 54820
  • Metrekare 132 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
110 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 35683
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 22000 m
Satılık
85 000 € 531 €/m²
  • Nesne kodu 58011
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 2700 m

Bülten aboneliği