76 000 €
1288 €/m²
Property 62549 photo 1
Property 62549 photo 2
Property 62549 photo 3
Property 62549 photo 4
Property 62549 photo 5
Property 62549 photo 6
Property 62549 photo 7
Property 62549 photo 8
Property 62549 photo 9
Property 62549 photo 10
Property 62549 photo 11

Ayrıntılar

  • Kat: 5. kat
  • Yapım Yılı: 1954
  • Yenileme yılı: 2023
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: elektrikli
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 7800 m
  • Havaalanına uzaklık: 37 km

Hizmetler

  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık 59 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca klima, ısıtma, bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
85 000 € 1700 €/m²
  • Nesne kodu 34880
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
110 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 63856
  • Metrekare 55 m²
  • Rooms 3
Satılık
100 000 € 1176 €/m²
  • Nesne kodu 65870
  • Metrekare 85 m²
  • Rooms 3
Satılık
97 000 € 3233 €/m²
  • Nesne kodu 65016
  • Metrekare 30 m²
  • Rooms 2
Satılık
65 000 € 2321 €/m²
  • Nesne kodu 34878
  • Metrekare 28 m²
  • Rooms 1
Satılık
62 000 € 1937 €/m²
  • Nesne kodu 63691
  • Metrekare 32 m²
  • Rooms 2
Satılık
110 000 € 3928 €/m²
  • Nesne kodu 65251
  • Metrekare 28 m²
  • Rooms 2
Satılık
80 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 66148
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
108 000 € 3600 €/m²
  • Nesne kodu 59744
  • Metrekare 30 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği