100 000 €
555 €/m²
Property 62512 photo 1
Property 62512 photo 2
Property 62512 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 120000 m
  • Havaalanına uzaklık: 110 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 180 metrekare Merkez Yunanistan’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 144 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
125 000 € 438 €/m²
  • Nesne kodu 57801
  • Metrekare 285 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
120 000 € 117 €/m²
  • Nesne kodu 49498
  • Metrekare 1020 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
130 000 € 130 €/m²
  • Nesne kodu 24239
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
120 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 9185
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 175000 m
Satılık
100 000 € 555 €/m²
  • Nesne kodu 62512
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 120000 m
Satılık
90 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 30163
  • Metrekare 1052 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
95 000 € 121 €/m²
  • Nesne kodu 20467
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
120 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 10477
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 100 m

Bülten aboneliği