80 000 €
661 €/m²
Property 62426 photo 1
Property 62426 photo 2
Property 62426 photo 3
Property 62426 photo 4
Property 62426 photo 5
Property 62426 photo 6
Property 62426 photo 7
Property 62426 photo 8
Property 62426 photo 9
Property 62426 photo 10
Property 62426 photo 11
Property 62426 photo 12
Property 62426 photo 13
Property 62426 photo 14
Property 62426 photo 15
Property 62426 photo 16
Property 62426 photo 17
Property 62426 photo 18

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1940
  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Korfu’da satılık 121 metrekare mezonet. Mezonet 0 oluşmaktadır, Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca bahçe, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 661 €/m²
  • Nesne kodu 62426
  • Metrekare 121 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
95 000 € 1117 €/m²
  • Nesne kodu 65074
  • Metrekare 85 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
80 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 58148
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4
Satılık
85 000 € 1214 €/m²
  • Nesne kodu 29437
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
90 000 € 900 €/m²
  • Nesne kodu 46094
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
72 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 59755
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 7
Satılık
70 000 € 482 €/m²
  • Nesne kodu 64849
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
65 000 € 546 €/m²
  • Nesne kodu 63956
  • Metrekare 119 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği