Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 6760 m² Selanik’te
Yunanistan
Selanik
Selanik - Banliyöler
Ekedoros Belediyesi
Yeni Magnisia
700 000 €
103 €/m²
Nesne kodu
62414
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
6760 m²
Bölge
Selanik
Location
Yeni Magnisia (Ekedoros Belediyesi) | Selanik - Banliyöler (Selanik)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
3250 m
Havaalanına uzaklık:
18,5 km
Açıklama
Satılık Arsa 6760 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
855 000 €
282 €/m²
Arsa 3025 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
20474
Metrekare
3025 m²
Denize uzaklık
9000 m
Satılık
750 000 €
288 €/m²
Arsa 2600 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
29441
Metrekare
2600 m²
Denize uzaklık
450 m
Satılık
800 000 €
3921 €/m²
Arsa 204 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
42888
Metrekare
204 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
700 000 €
103 €/m²
Arsa 6760 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
62414
Metrekare
6760 m²
Denize uzaklık
3250 m
Satılık
640 000 €
422 €/m²
Arsa 1515 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
38793
Metrekare
1515 m²
Denize uzaklık
12000 m
Satılık
1 000 000 €
100 €/m²
Arsa 10000 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
6622
Metrekare
10000 m²
Denize uzaklık
20000 m
Satılık
1 000 000 €
41 €/m²
Arsa 24000 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
40861
Metrekare
24000 m²
Denize uzaklık
10000 m
Satılık
860 000 €
814 €/m²
Arsa 1056 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
32441
Metrekare
1056 m²
Denize uzaklık
10000 m
Satılık
640 000 €
320 €/m²
Arsa 2000 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
21016
Metrekare
2000 m²
Denize uzaklık
3500 m
Satılık
1 000 000 €
760 000 €
93 €/m²
Arsa 8125 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
38440
Metrekare
8125 m²
Denize uzaklık
6500 m
Eleni Vanidou
+30 2310 591 431
info@grekodom.gr
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar