460 000 €
7077 €/m²
Property 62340 photo 1
Property 62340 photo 2
Property 62340 photo 3
Property 62340 photo 4
Property 62340 photo 5
Property 62340 photo 6
Property 62340 photo 7
Property 62340 photo 8
Property 62340 photo 9
Property 62340 photo 10

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2007
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Hizmetler

  • Havuz

Açıklama

Korfu’da satılık 65 metrekare 1-katlı villa. Villada bulunanlar bir yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, klima, yüzme havuzu, bahçe, çim, barbekü, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
620 000 € 2137 €/m²
  • Nesne kodu 64457
  • Metrekare 290 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
650 000 € 3250 €/m²
  • Nesne kodu 64115
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 1262 €/m²
  • Nesne kodu 65270
  • Metrekare 396 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
460 000 € 10222 €/m²
  • Nesne kodu 62341
  • Metrekare 45 m²
  • Rooms 2
Satılık
650 000 € 4924 €/m²
  • Nesne kodu 62336
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 4
Satılık
550 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 29537
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
460 000 € 7076 €/m²
  • Nesne kodu 62340
  • Metrekare 65 m²
  • Rooms 2
Satılık
540 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 62337
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 2
Satılık
560 000 € 1696 €/m²
  • Nesne kodu 62688
  • Metrekare 330 m²
  • Rooms 7

Bülten aboneliği