540 000 €
6000 €/m²
Property 62337 photo 1
Property 62337 photo 2
Property 62337 photo 3
Property 62337 photo 4
Property 62337 photo 5
Property 62337 photo 6
Property 62337 photo 7
Property 62337 photo 8
Property 62337 photo 9
Property 62337 photo 10
Property 62337 photo 11
Property 62337 photo 12
Property 62337 photo 13
Property 62337 photo 14
Property 62337 photo 15

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2007
  • Oda sayısı: 2
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Depo

Açıklama

Korfu’da satılık 90 metrekare 2-katlı villa. zemin kat bir yatak odası, bir banyo mevcuttur. 1. kat bir yatak odası, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, yüzme havuzu, otopark, bahçe, çim, barbekü, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
695 000 € 9652 €/m²
  • Nesne kodu 59047
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 1
Satılık
620 000 € 2137 €/m²
  • Nesne kodu 64457
  • Metrekare 290 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
650 000 € 4924 €/m²
  • Nesne kodu 62336
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 4
Satılık
540 000 € 6000 €/m²
  • Nesne kodu 62337
  • Metrekare 90 m²
  • Rooms 2
Satılık
750 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 7935
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 6
Satılık
800 000 € 3404 €/m²
  • Nesne kodu 61526
  • Metrekare 235 m²
  • Rooms 4
Satılık
500 000 € 1262 €/m²
  • Nesne kodu 65270
  • Metrekare 396 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
560 000 € 1696 €/m²
  • Nesne kodu 62688
  • Metrekare 330 m²
  • Rooms 7
Satılık
800 000 € 3200 €/m²
  • Nesne kodu 3546
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği