650 000 €
4924 €/m²
Property 62336 photo 1
Property 62336 photo 2
Property 62336 photo 3
Property 62336 photo 4
Property 62336 photo 5
Property 62336 photo 6
Property 62336 photo 7
Property 62336 photo 8
Property 62336 photo 9
Property 62336 photo 10
Property 62336 photo 11

Ayrıntılar

  • Karlılık: 56,00%
  • Yapım Yılı: 2007
  • Oda sayısı: 4
  • Isıtma: ısıtma pompası
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Şömine

Açıklama

Korfu’da satılık 132 metrekare 2-katlı villa. zemin kat bir yatak odası, amerikan mutfak, bir banyo mevcuttur. 1. kat 2 yatak odası, bir banyo, bir duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, klima, yüzme havuzu, otopark, çim, barbekü, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
800 000 € 3200 €/m²
  • Nesne kodu 3546
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
800 000 € 3404 €/m²
  • Nesne kodu 61526
  • Metrekare 235 m²
  • Rooms 4
Satılık
620 000 € 2137 €/m²
  • Nesne kodu 64457
  • Metrekare 290 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
750 000 € 3000 €/m²
  • Nesne kodu 7935
  • Metrekare 250 m²
  • Rooms 6
Satılık
560 000 € 1696 €/m²
  • Nesne kodu 62688
  • Metrekare 330 m²
  • Rooms 7
Satılık
550 000 € 5000 €/m²
  • Nesne kodu 29537
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 3
Satılık
650 000 € 4924 €/m²
  • Nesne kodu 62336
  • Metrekare 132 m²
  • Rooms 4
Satılık
695 000 € 9652 €/m²
  • Nesne kodu 59047
  • Metrekare 72 m²
  • Rooms 1
Satılık
650 000 € 3250 €/m²
  • Nesne kodu 64115
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği