1 050 000 €
4286 €/m²
Property 61974 photo 1
Property 61974 photo 2
Property 61974 photo 3
Property 61974 photo 4
Property 61974 photo 5
Property 61974 photo 6
Property 61974 photo 7
Property 61974 photo 8
Property 61974 photo 9
Property 61974 photo 10
Property 61974 photo 11
Property 61974 photo 12
Property 61974 photo 13
Property 61974 photo 14
Property 61974 photo 15
Property 61974 photo 16
Property 61974 photo 17
Property 61974 photo 18
Property 61974 photo 19
Property 61974 photo 20
Property 61974 photo 21
Property 61974 photo 22
Property 61974 photo 23
Property 61974 photo 24
Property 61974 photo 25
Property 61974 photo 26
Property 61974 photo 27
Property 61974 photo 28
Property 61974 photo 29
Property 61974 photo 30
Property 61974 photo 31
Property 61974 photo 32
Property 61974 photo 33
Property 61974 photo 34
Property 61974 photo 35
Property 61974 photo 36
Property 61974 photo 37
Property 61974 photo 38
Property 61974 photo 39
Property 61974 photo 40
Property 61974 photo 41
Property 61974 photo 42
Property 61974 photo 43
Property 61974 photo 44
Property 61974 photo 45
Property 61974 photo 46
Property 61974 photo 47
Property 61974 photo 48
Property 61974 photo 49
Property 61974 photo 50
Property 61974 photo 51
Property 61974 photo 52
Property 61974 photo 53
Property 61974 photo 54
Property 61974 photo 55
Property 61974 photo 56
Property 61974 photo 57
Property 61974 photo 58
Property 61974 photo 59
Property 61974 photo 60
Property 61974 photo 61
Property 61974 photo 62
Property 61974 photo 63
Property 61974 photo 64
Property 61974 photo 65
Property 61974 photo 66
Property 61974 photo 67
Property 61974 photo 68
Property 61974 photo 69
Property 61974 photo 70
Property 61974 photo 71
Property 61974 photo 72
Property 61974 photo 73
Property 61974 photo 74
Property 61974 photo 75
Property 61974 photo 76
Property 61974 photo 77
Property 61974 photo 78
Property 61974 photo 79
Property 61974 photo 80
Property 61974 photo 81

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 2
  • Yapım Yılı: 1980
  • Yenileme yılı: 2008
  • Oda sayısı: 5
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 5
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Denize mesafe: 1100 m
  • En yakın şehire uzaklık: 22 km
  • Havaalanına uzaklık: 23 km

Hizmetler

  • Parking
  • Havuz
  • Şömine
  • Depo

Açıklama

Korfu’da satılık 245 metrekare 2-katlı villa. zemin kat salon, bir mutfak, bir yemek odası, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası, 2 banyo, 2 duşlu tuvalet mevcuttur. Villa ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, yüzme havuzu, otopark, barbekü, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 300 000 € 3823 €/m²
  • Nesne kodu 33588
  • Metrekare 340 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
980 000 € 3843 €/m²
  • Nesne kodu 3641
  • Metrekare 255 m²
  • Rooms 7
Satılık
1 500 000 € 3571 €/m²
  • Nesne kodu 6492
  • Metrekare 420 m²
  • Denize uzaklık 4300 m

Bülten aboneliği