120 000 €
600 €/m²
Property 61517 photo 1
Property 61517 photo 2
Property 61517 photo 3
Property 61517 photo 4
Property 61517 photo 5

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 1,4
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 200 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
110 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 35683
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 22000 m
Satılık
140 000 € 673 €/m²
  • Nesne kodu 35693
  • Metrekare 208 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
130 000 € 464 €/m²
  • Nesne kodu 43830
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
120 000 € 600 €/m²
  • Nesne kodu 61517
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
160 000 € 579 €/m²
  • Nesne kodu 53066
  • Metrekare 276 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
110 000 € 110 €/m²
  • Nesne kodu 31769
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
128 000 € 120 000 € 857 €/m²
  • Nesne kodu 56853
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
150 000 € 681 €/m²
  • Nesne kodu 49885
  • Metrekare 220 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
160 000 € 150 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 52249
  • Metrekare 5856 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
130 000 € 456 €/m²
  • Nesne kodu 40245
  • Metrekare 285 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği