67 000 €
475 €/m²
Property 61046 photo 1
Property 61046 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1963
  • Denize mesafe: 1900 m
  • Havaalanına uzaklık: 16,5 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 141 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu. Arsanın imarı bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
85 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 56020
  • Metrekare 605 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
85 000 € 531 €/m²
  • Nesne kodu 58011
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
75 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 62796
  • Metrekare 5760 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
80 000 € 606 €/m²
  • Nesne kodu 54820
  • Metrekare 132 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
55 000 € 95 €/m²
  • Nesne kodu 61070
  • Metrekare 575 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
60 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 58250
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
100 000 € 1333 €/m²
  • Nesne kodu 53281
  • Metrekare 75 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
67 000 € 475 €/m²
  • Nesne kodu 61046
  • Metrekare 141 m²
  • Denize uzaklık 1900 m

Bülten aboneliği