Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 1020 m² Chalkidiki’de
Yunanistan
Makedonya
Halkidiki
Nea Propontida
Flogita
İstek üzeri
Nesne kodu
60560
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
1020 m²
Bölge
Chalkidiki
Location
Flogita (Flogita) (Nea Propontida) | Halkidiki (Makedonya)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
1200 m
Havaalanına uzaklık:
44 km
Açıklama
Satılık Arsa 1020 metrekare Chalkidiki’de. Daire ruhsatlı 100 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
130 000 €
54 €/m²
Arsa 2400 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
49322
Metrekare
2400 m²
Denize uzaklık
150 m
Satılık
140 000 €
107 €/m²
Arsa 1300 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
49039
Metrekare
1300 m²
Denize uzaklık
50 m
Satılık
65 000 €
107 €/m²
Arsa 605 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
65834
Metrekare
605 m²
Denize uzaklık
13000 m
Satılık
110 000 €
235 €/m²
Arsa 468 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
62212
Metrekare
468 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
44 000 €
88 €/m²
Arsa 500 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
48320
Metrekare
500 m²
Denize uzaklık
5500 m
Satılık
23 000 €
106 €/m²
Arsa 216 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
64560
Metrekare
216 m²
Denize uzaklık
100 m
Önerilen
Satılık
250 000 €
98 €/m²
Arsa 2550 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
61823
Metrekare
2550 m²
Denize uzaklık
13 m
Satılık
290 000 €
145 €/m²
Arsa 2000 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
49320
Metrekare
2000 m²
Denize uzaklık
1100 m
Satılık
80 000 €
39 €/m²
Arsa 2025 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
44756
Metrekare
2025 m²
Denize uzaklık
500 m
Satılık
110 000 €
117 €/m²
Arsa 940 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
49319
Metrekare
940 m²
Denize uzaklık
1100 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar