180 000 €
25 €/m²
Property 6050 photo 1
Property 6050 photo 2
Property 6050 photo 3
Property 6050 photo 4
Property 6050 photo 5
Property 6050 photo 6
Property 6050 photo 7
Property 6050 photo 8
Property 6050 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 10000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 7000 metrekare Selanik’te. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Arsa üzerinde 170 meyve ağacı var ve ayrıca 140 arı kovanının bulunduğu bir arı kovanının yanı sıra daha önce bir traktör için garaj olarak kullanılan bir depo odası da var.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
185 000 € 1241 €/m²
  • Nesne kodu 7856
  • Metrekare 149 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
160 000 € 579 €/m²
  • Nesne kodu 53066
  • Metrekare 276 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
200 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 20433
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
250 000 € 773 €/m²
  • Nesne kodu 22247
  • Metrekare 323 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
180 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 32732
  • Metrekare 1434 m²
  • Denize uzaklık 11700 m
Satılık
150 000 € 867 €/m²
  • Nesne kodu 64003
  • Metrekare 173 m²
  • Denize uzaklık 23000 m
Satılık
165 000 € 733 €/m²
  • Nesne kodu 41568
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
180 000 € 165 000 € 1320 €/m²
  • Nesne kodu 38611
  • Metrekare 125 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 35985
  • Metrekare 1266 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
150 000 € 495 €/m²
  • Nesne kodu 59354
  • Metrekare 303 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği