130 000 €
1182 €/m²
Property 60296 photo 1
Property 60296 photo 2
Property 60296 photo 3
Property 60296 photo 4
Property 60296 photo 5
Property 60296 photo 6
Property 60296 photo 7
Property 60296 photo 8
Property 60296 photo 9
Property 60296 photo 10
Property 60296 photo 11
Property 60296 photo 12
Property 60296 photo 13
Property 60296 photo 14
Property 60296 photo 15
Property 60296 photo 16
Property 60296 photo 17

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1977
  • Oda sayısı: 3
  • Isıtma: mazot
  • Energy Class: Enerji Kimlik Belgesi düzenleniyor
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 280 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Access

Açıklama

Kavala’da satılık 110 metrekare daire. Daire 4. katta bulunur, 4. kat 2 yatak odası, salon, bir mutfak, bir yemek odası, bir banyo mevcuttur. Daire ayrıca cephe olarak güneş gören taraftadır Mülk, güzel bir deniz, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, şömine, tente, ısıtma, bulunmaktadır. Asansörsüz bina.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
105 000 € 2692 €/m²
  • Nesne kodu 65269
  • Metrekare 39 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 65271
  • Metrekare 50 m²
  • Rooms 2
Satılık
130 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 63825
  • Metrekare 65 m²
  • Denize uzaklık 360 m

Bülten aboneliği