72 000 €
533 €/m²
Property 59755 photo 1
Property 59755 photo 2
Property 59755 photo 3
Property 59755 photo 4
Property 59755 photo 5
Property 59755 photo 6
Property 59755 photo 7
Property 59755 photo 8
Property 59755 photo 9
Property 59755 photo 10
Property 59755 photo 11
Property 59755 photo 12
Property 59755 photo 13
Property 59755 photo 14
Property 59755 photo 15
Property 59755 photo 16
Property 59755 photo 17
Property 59755 photo 18
Property 59755 photo 19
Property 59755 photo 20
Property 59755 photo 21
Property 59755 photo 22
Property 59755 photo 23
Property 59755 photo 24
Property 59755 photo 25
Property 59755 photo 26
Property 59755 photo 27
Property 59755 photo 28
Property 59755 photo 29
Property 59755 photo 30
Property 59755 photo 31
Property 59755 photo 32
Property 59755 photo 33
Property 59755 photo 34
Property 59755 photo 35
Property 59755 photo 36
Property 59755 photo 37
Property 59755 photo 38
Property 59755 photo 39
Property 59755 photo 40
Property 59755 photo 41
Property 59755 photo 42
Property 59755 photo 43
Property 59755 photo 44

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1940
  • Oda sayısı: 7
  • Koşul: Eski inşaat
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 2800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 14 km
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Hizmetler

  • Depo
  • İç merdiven
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Korfu’da satılık 135 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, zemin kat bir yatak odası, salon, bir mutfak, bir duşlu tuvalet mevcuttur. 1. kat 4 yatak odası, salon mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca bahçe, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
65 000 € 464 €/m²
  • Nesne kodu 63807
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 5
Satılık
70 000 € 482 €/m²
  • Nesne kodu 64849
  • Metrekare 145 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
80 000 € 661 €/m²
  • Nesne kodu 62426
  • Metrekare 121 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
65 000 € 1226 €/m²
  • Nesne kodu 48448
  • Metrekare 53 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
90 000 € 900 €/m²
  • Nesne kodu 46094
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
72 000 € 533 €/m²
  • Nesne kodu 59755
  • Metrekare 135 m²
  • Rooms 7
Satılık
95 000 € 1117 €/m²
  • Nesne kodu 65074
  • Metrekare 85 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
65 000 € 546 €/m²
  • Nesne kodu 63956
  • Metrekare 119 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
60 000 € 750 €/m²
  • Nesne kodu 64907
  • Metrekare 80 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
80 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 58148
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği