150 000 €
495 €/m²
Property 59354 photo 1
Property 59354 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 1,4
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 303 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 423 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
160 000 € 268 €/m²
  • Nesne kodu 23750
  • Metrekare 596 m²
  • Denize uzaklık 9800 m
Satılık
130 000 € 325 €/m²
  • Nesne kodu 49616
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
165 000 € 733 €/m²
  • Nesne kodu 41568
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
200 000 € 285 €/m²
  • Nesne kodu 52937
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
180 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 6050
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
185 000 € 1241 €/m²
  • Nesne kodu 7856
  • Metrekare 149 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
160 000 € 579 €/m²
  • Nesne kodu 53066
  • Metrekare 276 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
180 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 39256
  • Metrekare 5870 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
200 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 20433
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
205 000 € 836 €/m²
  • Nesne kodu 10549
  • Metrekare 245 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği