Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 4500 m² Selanik’te
Yunanistan
Selanik
Selanik - Banliyöler
Stavroupoli Belediyesi
Nikopoli Belediyesi
İstek üzeri
Nesne kodu
59326
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
4500 m²
Bölge
Selanik
Location
Nikopoli Belediyesi (Stavroupoli Belediyesi) | Selanik - Banliyöler (Selanik)
Ayrıntılar
Yapı izni oranı:
0,8
Denize mesafe:
5000 m
Havaalanına uzaklık:
20 km
Açıklama
Satılık Arsa 4500 metrekare Selanik’te. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 4000 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
300 000 €
109 €/m²
Arsa 2750 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
31676
Metrekare
2750 m²
Denize uzaklık
12000 m
Satılık
1 200 000 €
1 070 000 €
70 €/m²
Arsa 15240 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
33347
Metrekare
15240 m²
Denize uzaklık
2500 m
Satılık
450 000 €
239 €/m²
Arsa 1880 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
35051
Metrekare
1880 m²
Denize uzaklık
4200 m
Satılık
250 000 €
20 €/m²
Arsa 12100 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
32364
Metrekare
12100 m²
Denize uzaklık
17500 m
Satılık
1 500 000 €
375 €/m²
Arsa 4000 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
65152
Metrekare
4000 m²
Denize uzaklık
1500 m
Satılık
640 000 €
320 €/m²
Arsa 2000 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
21016
Metrekare
2000 m²
Denize uzaklık
3500 m
Satılık
750 000 €
288 €/m²
Arsa 2600 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
29441
Metrekare
2600 m²
Denize uzaklık
450 m
Satılık
1 500 000 €
202 €/m²
Arsa 7414 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
35986
Metrekare
7414 m²
Denize uzaklık
4000 m
Satılık
105 000 €
102 €/m²
Arsa 1024 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
58103
Metrekare
1024 m²
Denize uzaklık
6000 m
Satılık
160 000 €
32 €/m²
Arsa 5000 m² Selanik
Selanik
Nesne kodu
49478
Metrekare
5000 m²
Denize uzaklık
600 m
Maria Athanasiadou
+30 2310 591 431
marathanasiadou@grekodom.gr
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat