370 000 €
416 €/m²
Property 58405 photo 1
Property 58405 photo 2
Property 58405 photo 3
Property 58405 photo 4
Property 58405 photo 5
Property 58405 photo 6
Property 58405 photo 7
Property 58405 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 550 m
  • Havaalanına uzaklık: 15 km

Açıklama

Satılık Arsa 889 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 537 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
500 000 € 540 €/m²
  • Nesne kodu 58261
  • Metrekare 925 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
300 000 € 109 €/m²
  • Nesne kodu 31676
  • Metrekare 2750 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
450 000 € 239 €/m²
  • Nesne kodu 35051
  • Metrekare 1880 m²
  • Denize uzaklık 4200 m
Satılık
480 000 € 195 €/m²
  • Nesne kodu 47339
  • Metrekare 2450 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
550 000 € 530 000 € 630 €/m²
  • Nesne kodu 38591
  • Metrekare 840 m²
  • Denize uzaklık 4300 m
Satılık
420 000 € 558 €/m²
  • Nesne kodu 65454
  • Metrekare 752 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
365 000 € 486 €/m²
  • Nesne kodu 52514
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
480 000 € 722 €/m²
  • Nesne kodu 36450
  • Metrekare 664 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
370 000 € 416 €/m²
  • Nesne kodu 58405
  • Metrekare 889 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
320 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 64636
  • Metrekare 10312 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği