60 000 €
15 €/m²
Property 58250 photo 1
Property 58250 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 30000 m
  • Havaalanına uzaklık: 62 km

Açıklama

Satılık Arsa 4000 metrekare Selanik’te. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
50 000 € 82 €/m²
  • Nesne kodu 34974
  • Metrekare 609 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
85 000 € 531 €/m²
  • Nesne kodu 58011
  • Metrekare 160 m²
  • Denize uzaklık 2700 m
Satılık
85 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 56020
  • Metrekare 605 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
50 000 € 41 €/m²
  • Nesne kodu 63097
  • Metrekare 1200 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
80 000 € 606 €/m²
  • Nesne kodu 54820
  • Metrekare 132 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
67 000 € 475 €/m²
  • Nesne kodu 61046
  • Metrekare 141 m²
  • Denize uzaklık 1900 m
Satılık
60 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 58250
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
75 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 62796
  • Metrekare 5760 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
55 000 € 95 €/m²
  • Nesne kodu 61070
  • Metrekare 575 m²
  • Denize uzaklık 1500 m

Bülten aboneliği