Satılık - Mezonet 140 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
90 000 €
643 €/m²
Property 58246 photo 1
Property 58246 photo 2

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 3
  • Yapım Yılı: 2010
  • Koşul: Yapım aşamasında
  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Hizmetler

  • Depo
  • Garaj

Açıklama

Pieria’da satılık 140 metrekare mezonet. Mezonet 0 oluşmaktadır, Mezonet ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir..Ayrıca garaj, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
90 000 € 642 €/m²
  • Nesne kodu 58246
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
125 000 € 110 000 € 523 €/m²
  • Nesne kodu 2720
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği