80 000 €
1000 €/m²
Property 58148 photo 1
Property 58148 photo 2
Property 58148 photo 3
Property 58148 photo 4
Property 58148 photo 5
Property 58148 photo 6
Property 58148 photo 7
Property 58148 photo 8
Property 58148 photo 9
Property 58148 photo 10
Property 58148 photo 11
Property 58148 photo 12
Property 58148 photo 13
Property 58148 photo 14
Property 58148 photo 15
Property 58148 photo 16
Property 58148 photo 17
Property 58148 photo 18
Property 58148 photo 19

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1950
  • Oda sayısı: 4
  • Koşul: Eski inşaat
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Denize mesafe: 2800 m
  • En yakın şehire uzaklık: 21 km
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Hizmetler

  • Şömine
  • Depo
  • Yenileme ihtiyacı

Açıklama

Korfu’da satılık 80 metrekare mezonet. Mezonet 2 oluşmaktadır, Yarı bodrum katı amerikan mutfak, bir duşlu tuvalet, bir kiler mevcuttur. Semi-first floor 2 yatak odası, salon mevcuttur. Mezonet ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca şömine, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
65 000 € 1226 €/m²
  • Nesne kodu 48448
  • Metrekare 53 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
80 000 € 661 €/m²
  • Nesne kodu 62426
  • Metrekare 121 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
95 000 € 1117 €/m²
  • Nesne kodu 65074
  • Metrekare 85 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
65 000 € 464 €/m²
  • Nesne kodu 63807
  • Metrekare 140 m²
  • Rooms 5
Satılık
90 000 € 900 €/m²
  • Nesne kodu 46094
  • Metrekare 100 m²
  • Rooms 4
Satılık
85 000 € 1214 €/m²
  • Nesne kodu 29437
  • Metrekare 70 m²
  • Rooms 3
Satılık
80 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 58148
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 4

Bülten aboneliği